Canon FD Lens Olympus & Panasonic Micro Four Thirds (mft) M4/3 Adaptör

100 TL

Canon FD FL mount Lenslerinizi Olympus & Panasonic Micro Four Thirds (mft) M4/3 sistemler ile kullanmanızı sağlar. Yüksek kaliteli sertleştirilmiş metal yapı ve eloksal boyalıdır.

Adaptörlerin malzeme ve işçilik kalitesi yüksektir. Bu nedenle profesyonel kullanıma uygundur. 

NOT: Triod ayağı opsiyoneldir. Birlikte Fiyatı 120 TL dir. Ayak ve adaptörler bir biri ile uyumludur. Tek bir ayak alarak birden fazla adaptörü kullanabilirsiniz.

Tripod ayağı Elinizdeki veya muhtemel almak istediğiniz ağır lenslerinizi makine bayonetine zarar vermeden kullanmanızı sağlar.
Tripod ile kullanımda Özellikle uzun pozlama gibi çalışmalarda ve tele objektiflerde ağırlık merkezini ortaya çekerek sarsıntıyı azaltır.
Triod, follaw focus, Shoulder gibi ekipmanlarda daha sağlıklı ağırlık ve yükseklik dağılımı sağlar. Makinenin çizilmesini önler. Kullanılmadığı zaman kolayca çıkarılabilir. 

Tüm OLYMPUS OM-D E-M1, OLYMPUS OM-D E-M5, OLYMPUS OM-D E-M10, OLYMPUS PEN E-P1, OLYMPUS PEN E-P2, OLYMPUS PEN E-P3, OLYMPUS PEN E-P5, OLYMPUS PEN Lite E-PL5, OLYMPUS PEN Lite E-PL6, OLYMPUS PEN Lite E-PL7, OLYMPUS PEN mini E-PM2 ile uyumludur.

Olympus un 4/3 bayonet DSLR (aynalı) modelleri ile uyumlu değildir.

Panasonic DMC-G1, Panasonic DMC-G2, Panasonic DMC-G3, Panasonic DMC-G6, Panasonic DMC-G10, Panasonic DMC-GF1, Panasonic DMC-GF2, Panasonic DMC-GF3, Panasonic DMC-GF6, Panasonic DMC-GH1, Panasonic GH2, Panasonic GH3, Panasonic GH4, Panasonic GH5, Panasonic GH1, Panasonic DMC-GM1, Panasonic DMC-GX vs. ile uyumludur.

M4/3 bayonet Blackmagic ve Blackmagic pocket sistemler ile uyumludur.